Wybrane z oferty

LANVIN

włoska elegancja

Okulary Lanvin tworzą cztery wyprodukowane we Włoszech kolekcje, spójne z historią marki i stylistycznie dość często nawiązujące do wpływu lat 80-tych. Mother & Child to kolekcja inspirowana macierzyństwem, gdzie pomysł stworzenia luksusowej linii ubrań dla dzieci ukształtowała miłość projektantki do jej córki Marguerite. Wyróżnikiem kolekcji stało się wyraziste, kultowe logo matki z dzieckiem eksponowane na zausznikach opraw. Wszystko w towarzystwie wysokiej jakości acetatu oraz bez użycia niklu

McLaren

OKULARY dla niego

McLaren to marka wyścigowa kojarząca się z luksusowymi samochodami sportowymi, która wraz z wiodącym producentem okularów, firmą L’Amy, wprowadziła na rynek kolekcję McLaren Vision, innowacyjną i pionierską gamę okularów. Celem współpracy obu firm było wykreowanie i stworzenie nowego, unikalnego produktu do kategorii okularów. Aby zagwarantować najwyższą jakość, zasady projektowania firmy McLaren zostały zastosowane w procesie twórczym, a jej doświadczenie w zakresie materiałów i technologii połączone w celu stworzenia kolekcji, która jest zarówno zaawansowana, jak i innowacyjna.

kolekcja Mercedes-Benz

Dwie ikony niemieckiego designu łączą swoją kreatywność w unikalnym języku projektowania: Zainspirowani płynną estetyką pojazdów Mercedes-Benz, opracowujemy i produkujemy oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne, które charakteryzują się zmysłowymi liniami i wysokim komfortem noszenia, będącym syntezą materiału i funkcjonalności. Redukcja jako wyraz nowego poczucia luksusu.